Music Star Studio gra w piłkę!

Rozgrywki  III Edycji Programu „2012 Talentów”

17 Program „2012 Talentów” został przygotowany z myślą o upowszechnianiu piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.
Polska piłka nożna jest w zapaści, o czym świadczą kolejne porażki naszych drużyn. Mierne wyniki zawodników powodują rozczarowanie kibiców oczekujących sukcesów, medali i miejsc na podium. Sytuacja taka jest wynikiem braku nowoczesnego programu rozwoju sportu piłkarskiego – piłki nożnej i programów umożliwiających szkolenie  i selekcjonerkę dzieci i młodzieży. Rządowy program budowy boisk „Orlik” i warszawski budowy „Syrenek” zapewnia niezbędną infrastrukturę do uprawiania sportu piłkarskiego.

Zapraszamy na finał rozgrywek, które odbędą się na Targówku 16.06.2011r. Miejscem spotkania będą „Orliki” znajdujące się przy ul. Łabiszyńskiej 20. Music Star Studio z Halinowa uświetni imprezę koncertem o godz. 14.00 zapraszamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (21 votes cast)
Music Star Studio gra w piłkę!, 6.6 out of 10 based on 21 ratingsPowrót do strony głównej