Zerówki w Głęboczycy

W ostatnich dniach września grupa „0 a” oraz „0 b” wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Głęboczycy. Dzieci zapoznały się tam z procesem kiszenia kapusty, miały również możliwość samodzielnego przygotowania wszystkich produktów i w efekcie przygotowania kiszonej kapusty, którą zabrały do szkoły, a następnie do domów. Dodatkowo dzieci poznawały różne gatunki dyń i sposoby ich wykorzystania. Świetna zabawa rozpoczęła się od przejażdżki bryczką i zjazdu tyrolką. Następnie znaleźliśmy się w cudownym, leśnym bajkowym świecie, w którym spotkaliśmy wiele baśniowych postaci. Oczywiście ważnym punktem programu było również dojenie krowy. Kiedy zgłodnieliśmy udaliśmy się na ucztę z pieczonymi kiełbaskami. Mieliśmy szczęście, że dopisała nam piękna pogoda. Nikomu nie chciało się wracać do domu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (10 votes cast)
Zerówki w Głęboczycy, 7.3 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej