Ic i I e w Magicznych Ogrodach

Dnia 29 maja 2018r. klasy I c i I e wybrały się na całodniową wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu. Po przekroczeniu bramy parku dzieci zostały powitane przez czarodziejskiego ptaka, który zabrał je w magiczny świat baśni. Podczas spaceru wspólnie z baśniowym przewodnikiem dzieci odwiedziły: Drzewo Skrzata, Zamek Wróżek, Krasnoludzki Gród, Marchewkowe Pole, Wodny Świat, Ogród Różany, Mroczysko, Dolinę Kwiatową, którą podziwiały jadąc kolejką. Po odwiedzeniu tych miejsc był czas na zabawę z wykorzystaniem huśtawek, trampolin i zjeżdżalni. W trakcie wycieczki znalazł się również czas na pyszny obiad, smaczne lody i kupno pamiątek. Wróciliśmy do Halinowa z niewielkim opóźnieniem, ale w dobrych nastrojach.
Wychowawczynie Barbara Kosowska i Iwona Wojtaszek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (12 votes cast)
Ic i I e w Magicznych Ogrodach, 7.3 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej