Uczniowie klasy 2 a i 2 d zwiedzają Kazimierz Dolny

Dnia 7 czerwca 2018 roku klasa 2 a i 2 d wybrały się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Podczas zwiedzania tego urokliwego miasteczka dzieci mogły podziwiać rynek wraz ze wszystkimi jego ciekawymi zakątkami, ruiny zamku z piękną panoramą Wisły. Wiele emocji przysporzył rejs statkiem po Wiśle oraz przejażdżka eko-busikami, podczas której uczniowie wysłuchali najważniejszych wiadomości o Kazimierzu docierając w ten sposób do Wąwozu Korzeniowego. Tam zaczęła się prawdziwa zabawa – każdy chciał choć trochę doskoczyć do konarów ogromnych drzew, które znajdowały się wysoko nad głową. Podczas wycieczki nie zabrakło czasu na posiłek w formie obiadu, pyszne lody, czy długo wyczekiwany zakup pamiątek. Wszyscy zadowoleni, ale nieco zmęczeni wróciliśmy wieczorem do Halinowa. Mamy nadzieję, że wycieczka do pięknego Kazimierza pozostanie na długo w pamięci naszych uczniów.
Wychowawczynie Katarzyna Świerczyńska i Agnieszka Podbielska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (8 votes cast)
Uczniowie klasy 2 a i 2 d zwiedzają Kazimierz Dolny, 8.1 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej