Dom Samotnej Matki

Postanowiliśmy wyruszyć w drogę na spotkanie z oczekującymi pomocy, by przynieść słowo pociechy. Tym razem wyruszyliśmy na spotkanie samotnym mamom z Domu Samotnej Matki w Zielonce. Nasze działania przyniosły wielkie owoce. Uśmiech i radość. Pragnę podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie się w naszą wspólną akcję. Wasze dary, laurki i ciepłe słowa wielokrotnie mnie wzruszały. Dziękuję wszystkim uczniom za upieczone ciasta, ciasteczka, babeczki oraz ich sprzedaż podczas przerw szkolnych. Zgodnie z naszymi założeniami za zgromadzone pieniążki zostały kupione skrzynki, sadzonki kwiatów, ziemia, konewki i narzędzia ogrodnicze, które wraz z Waszymi niespodziankami zostały zawiezione do Zielonki. Z całego serca dziękuję Pani Krysi, właścicielce kwiaciarni Magnolia za ofiarowanie na ten cel palety kwiatów. Największym wolontariuszem w tej akcji była Klaudia Kaługa z klasy VIIa. Dziękujemy Ci Klaudio za trud i wielkie zaangażowanie!!
Szkolny Klub Wolontariatu „Przyjaciele Misji” i Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (23 votes cast)
Dom Samotnej Matki, 9.6 out of 10 based on 23 ratingsPowrót do strony głównej