Uroczyste podsumowanie Programu ,,Iskierka”

Dnia 24.05.2018r. odbyło się uroczyste podsumowanie Programu „Iskierka” pod patronatem Burmistrza Halinowa we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Długiej Kościelnej. Program realizowany był w roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Halinowie w oddziałach zerowych, dotyczył poznania pracy strażaka, numerów alarmowych, zapoznania dzieci z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia odbywały się co miesiąc i trwały 40 minut. Spotkaniom towarzyszył miś Florian, który był honorowym pacjentem. Z nim dzieci nauczyły się jak opatrywać rany, jak udzielić pierwszej pomocy. W ramach programu nawiązaliśmy współpracę z lekarzami, pielęgniarkami z Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, z żołnierzami z 1 Warszawskiej Brygady Pancernej oraz z policjantami z Halinowa. Przedstawiciele różnych zawodów towarzyszyli nam podczas zajęć.
Ogromne podziękowania za wsparcie i pomoc w realizacji Programu „Iskierka” składamy: Burmistrzowi Halinowa panu Adamowi Ciszkowskiemu, sekretarzowi Gminy Halinów panu Robertowi Grubkowi, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie pani Lidii Kołakowskiej, jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Długiej Kościelnej, 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie, wychowawcom z oddziałów zerowych oraz rodzicom dzieci z halinowskich zeróweczek.
Zdjęcia: pani Magdalena Marzeion, pani Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (9 votes cast)
Uroczyste podsumowanie Programu ,,Iskierka", 8.0 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej