II a i II d na zajęciach w Wilanowie

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II a i II d uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Wilanowa. Podczas wizyty w letniej rezydencji króla Jana III Sobieskiego i królowej Marysieńki dzieci mogły podziwiać wnętrza pałacu, biorąc udział w lekcji muzealnej pt. „Z wizytą u króla”, jak również zwiedzać pałacowe ogrody w poszukiwaniu ciekawostek przyrodniczych. Trzeba przyznać, że edukatorzy prowadzący zajęcia w bardzo ciekawy sposób przybliżali uczniom czasy świetności pałacu w Wilanowie. Bartek i Szymon mieli okazję wcielić się w postać króla, zakładając wspaniałe odzienie. Wszyscy uczniowie mieli możliwość sprawdzać na bieżąco swoją wiedzę, rozwiązując zadania w otrzymanych od prowadzących książeczkach. Po wyczerpujących zajęciach nie obyło się bez pysznych lodów, które można było zjeść w pałacowym otoczeniu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i wspaniałe wzrokowe doznania pozostaną na długo w pamięci drugoklasistów. Organizatorzy: Katarzyna Świerczyńska, Iwona Giezek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
II a i II d na zajęciach w Wilanowie, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej