Drodzy Przyjaciele misji, pozdrawiam Was serdecznie z Burkina Faso…

Piątek okazał się dla nas wyjątkowo radosnym dniem. Tajemnicza paczuszka, która przyszła do szkoły, była zaskakującą niespodzianką, na którą czekaliśmy długo. A w niej list z Sabou od o. Sylwestra Pudło, rysunki od naszych przyjaciół z Afryki (jako odpowiedź na nasze autoportrety), biało niebieska tkanina (część tradycyjnego stroju tamtejszej ludności), krzyżyk i medalik (znak łączności w modlitwie). Jednak największą radość i wzruszenie, sprawił nam pendriv, na którym nagrane są zdjęcia i filmiki z rozdawania przysłanych przez nas prezentów, próby śpiewu oraz podziękowania od afrykańskich dzieci. Kolejny raz przekonaliśmy się, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Przeczytajcie list od misjonarza, obejrzyjcie zdjęcia i kilka rysunków od Waszych rówieśników z Afryki. Wkrótce wysyłamy kolejną paczkę do Burkina Faso. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to już dziś zapraszamy Cię do współpracy.
Szkolny Klub Wolontariatu „Przyjaciele Misji”
Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (19 votes cast)
Drodzy Przyjaciele misji, pozdrawiam Was serdecznie z Burkina Faso…, 10.0 out of 10 based on 19 ratingsPowrót do strony głównej