Miś Florian honorowym pacjentem na zajęciach Iskierki.

W dniu 28.03.2018r. odbyły się zajęcia w ramach programu „Iskierka” pod honorowym patronatem Burmistrza Halinowa we współpracy OSP Długa Kościelna. Dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Oprócz pogadanki przeprowadzono ćwiczenia praktyczne. W tym dniu Miś Florian został honorowym pacjentem. Dzięki temu, dzieci pod czujnym okiem strażaków mogły sprawdzić zdobytą wiedzę podczas zajęć w praktyce. Sytuacje nagłego zagrożenia mogą spotkać każdego z nas. Ważne, aby od najmłodszych lat kształtować odpowiednie postawy oraz wiedzieć jak wezwać pomoc.
Współpraca: Koordynator Programu „Iskierka” dh Joanna Szczepańska (OSP Długa Kościelna), dh Karol Górski (OSP Długa Kościelna), Paulina Rosik (zdjęcia).

Rating: 10.0/10 (7 votes cast)
Miś Florian honorowym pacjentem na zajęciach Iskierki., 10.0 out of 10 based on 7 ratings