Klasy VA i VB na lekcji WF-u w „Hangarze 646″ i w Łazienkach Królewskich

W dniu 27.03.2018r klasy Va i Vb wybrały się na wycieczkę do Warszawy, w programie była wizyta w Łazienkach Królewskich i lekcja WF-u w parku trampolin „Hangar 646”. W czasie zajęć sportowych nasi uczniowie pod opieką trenerów poznali podstawy akrobatyki łącząc sport z zabawą. Lekcja WF-u składała się z szeregu aktywności, takich jak: wspólna rozgrzewka, nauka podstaw skakania na trampolinach, wyścigi rzędów, konkurs najlepszych ewolucji w basenie z gąbkami. Po aktywnym spędzeniu czasu w parku trampolin wyruszyliśmy do Łazienek Królewskich. Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in. Pałac na Wyspie, Starą Oranżerię czy Pomnik Chopina. W czasie wycieczki opiekę na uczniami sprawowali p. Kamila Sielecka (wychowawczyni Vb), p. Karol Trojniel (wychowawca Va) i p. Przemysław Jurewicz.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (9 votes cast)
Klasy VA i VB na lekcji WF-u w „Hangarze 646" i w Łazienkach Królewskich, 8.8 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej