Klasa VIc i VId z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym

Dnia 9 lutego br. uczniowie klasy VIc oraz VId wraz z opiekunami udali się do gospodarstwa agroturystycznego „Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie. Po przybyciu na miejsce zostali powitani przez właścicielkę gospodarstwa i zapoznani z domostwem. Wśród atrakcji, które przygotowali gospodarze dla uczestników wyprawy były między innymi: warsztaty pieczenia pizzy, przejażdżka wozem po okolicy, ognisko z kiełbaskami oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dużą atrakcją była stodoła pełna siana, z której nasi uczniowie korzystali do woli. Szkolni artyści mogli popisać się swoimi zdolnościami plastycznymi, ozdabiając rysunkami wnętrze stodoły. Powodzeniem cieszyła się też mini tyrolka, do której ustawiały się kolejki chętnych. Na terenie gospodarstwa znajdowały się także zwierzęta hodowlane, które można był dokarmiać marchewkami, co też wiele osób uczyniło. Do Halinowa wycieczkowicze powrócili w świetnych humorach i źdźbłami siana we włosach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Klasa VIc i VId z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym, 10.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej