Laurka z Białorusi

Drodzy uczniowie, dostaliśmy z Białorusi piękną laurkę. „Szła” długo, ale warto było poczekać. Kolorowe serduszka z imionami dzieci – uśmiechają się do nas – dziękując za świąteczne niespodzianki!! Ojciec Aleksander (z zakonu karmelitów bosych) będąc w Polsce, osobiście odebrał paczkę dla swoich podopiecznych. Jest pełen podziwu dla wszystkich uczniów z naszej szkoły, którzy hojnie obdarowali przyborami szkolnymi swoich rówieśników ze wschodu. Kolejny raz udało nam się zrobić coś dobrego. Niech naszym akcjom zawsze przyświeca myśl – „Sensowna pomoc działa długofalowo i zmienia coś więcej, niż tylko zewnętrzne okoliczności”.
Nie traćmy zapału w tym co robimy. Każdy ma coś, co może dać innym…
Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (39 votes cast)
Laurka z Białorusi, 10.0 out of 10 based on 39 ratings



Powrót do strony głównej