Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy dyrekcję, nauczycieli, pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz uczniów wraz z rodzinami do wzięcia udziału w „Orszaku Trzech Króli”, który 6 stycznia po raz trzeci przejdzie ulicami Halinowa. Przy śpiewie kolędy będziemy podążać za królami, aby złożyć hołd nowonarodzonemu Jezusowi. Ogólnopolskie hasło tegorocznego orszaku to: „Bóg jest dla wszystkich”. 0 godz. 10.45 wyruszamy z parkingu przed Urzędem Miejskim ul. Spółdzielcza 1. Przemarsz ulicami: Bema, Jana Pawła II, Piłsudskiego, Kościuszki do kościoła w Halinowie. Na zakończenie orszaku zostanie odprawiona Msza Św. o godz. 12.00. Trzej królowie będą w strojach koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego. Prosimy o przygotowanie akcentu kolorystycznego w ubiorze (czapka, szalik, chusta, płaszcz) w wybranym kolorze.
Organizatorzy
orszak_logo_duze
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Zaproszenie, 10.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej