Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Wszystkim biorącym udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, będącym, za sprawą jego pomysłodawczyni – Kasi Żukowskiej, już od 7 lat inicjatywą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie. Wraz z konkursem Kolęd i Pastorałek wpisał się trwale w życie szkoły i Gminy. Wasza obecność przyczyniła się przede wszystkim do milej, świątecznej atmosfery, wspólnie spędzanego czasu oraz pozwoliła po raz kolejny na zebranie środków na rzecz dzieci ze szkoły w Halinowie.
Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy czynnie przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia Kiermaszu i konkursu. Zarówno rodzicom, uczniom pomagającym w przygotowaniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej i pracownikom szkoły, a także partnerowi Kiermaszu – Gminnemu Centrum Kultury.
Dziękujemy za wspólny czas i wspólną pracę.
Prezydium Rady Rodziców SP w Halinowie

Rating: 8.1/10 (14 votes cast)
Podziękowania, 8.1 out of 10 based on 14 ratings