Dzieci z Halinowa – dzieciom z Burkina Faso

Potrzebny jest czyjś uśmiech, aby samemu też się uśmiechać.
Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat – mówił Janusz Korczak. To prawda! Wtedy chce się żyć i ma się odwagę marzyć. Drodzy uczniowie, możemy się wspólnie cieszyć, bo udało nam się rozweselić dzieci z Burkina Faso, które otrzymały od Was moc niespodzianek. Nasza wspólna akcja została opublikowana w katolickim miesięczniku „Mały Rycerzyk Niepokalanej” Nr 12(285) Grudzień 2017. Kolejny raz daliśmy świadectwo naszej wiary. Pokazaliśmy Waszym rówieśnikom w Polsce i poza granicami naszej ojczyzny, jak piękne i szlachetne macie serca oraz jak sumiennie pracują uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie. Drodzy uczniowie, osiągnęliśmy wyznaczony cel, bowiem uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu.
Małgorzata Cudny

Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Dzieci z Halinowa – dzieciom z Burkina Faso, 10.0 out of 10 based on 4 ratings