Andrzejki i katarzynki, dla dzieci i dla rodzinki

W piątek 24 listopada w katarzynki, odbyła się impreza andrzejkowa dla dzieci i rodziców z grupy 0 A. Dzieci zapoznały się z tradycjami i historią powstania tego święta. Przepowiedniom, wróżbom z przymrużeniem oka, konkursom i zabawom nie było końca. Oczywiście nie mogło się obyć bez nazwanych przez nas, choć tradycyjnych– kapciowych wyścigów. Największą atrakcją spotkania było oczywiście lanie wosku i odczytywanie znaczeń z powstałych figur. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Był to wieczór pełen magii i co najważniejsze wspólnej, radosnej, rodzinnej zabawy w dodatku uwieńczonej poczęstunkiem. Imprezie towarzyszyło wiele radości i śmiechu. Zarówno uczniowie, jaki i rodzice wraz z wychowawczynią, bawili się doskonale!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (6 votes cast)
Andrzejki i katarzynki, dla dzieci i dla rodzinki, 5.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej