Wycieczka klas 4e i 4g.

Dnia 9 października 2017 klasy 4e i 4g wybrały się na wycieczkę „Samoloty i konie”. W pierwszej części odwiedziliśmy bazę wojskową w Mińsku Mazowieckim. Zwiedziliśmy salę tradycji jednostki, spadochroniarnię, zobaczyliśmy pas startowy oraz samolot wojskowy – myśliwiec MIG-29. Następnie spotkaliśmy się z Panem sokolnikiem, który zaprezentował nam kilka ciekawych zwierząt, które pomagają mu w pracy.
W drugiej części pojechaliśmy do stadniny koni, gdzie wzięliśmy udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Poznaliśmy sprzęt niezbędny dla każdego jeźdźca, a następnie każdy uczeń udał się na przejażdżkę na koniu. Na koniec wzięliśmy udział w zawodach sportowych – wyścigach oraz przeciąganiu linii. To była bardzo udana wycieczka, na której zdobyliśmy mnóstwo wiedzy oraz świetnie się bawiliśmy.
Opiekunowie: M. Zakrzewska, H. Konowrocka, P. Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Wycieczka klas 4e i 4g., 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej