Pieczemy cisto marchewkowe w 0 „C”

Wszystkie dzieci uwielbiają jeść ciasto. Wystarczyły szczere chęci, pracowite ręce i dobry przepis, aby zerówiaki wyczarowały pyszne i zdrowe ciasto marchewkowe. Zanim przystąpiono do wykonania ciasta, omówiono zgromadzone produkty, naczynia i narzędzia. Oczywiście nie zapomniano o uświadomieniu dzieciom, że podczas używania miksera, należy zachować szczególną ostrożność, a najlepiej obsługiwać go w obecności dorosłych. Marchewki obraliśmy i starliśmy, połączyliśmy z całą resztą składników i dokładnie wymieszaliśmy. Potem już tylko do prodiża i gotowe. Pyszne ciasto marchewkowe pachniało w całej szkole, a smak… mmm nie do opisania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (6 votes cast)
Pieczemy cisto marchewkowe w 0 „C”, 7.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej