Ciekawe spotkanie…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dnia 13 maja 2011r. do naszej szkoły przybyła jedna ze współczesnych pisarek dla dzieci i młodzieży – Anna Onichimowska. Spotkanie odbyło się w bibliotece, a udział w nim wzięli uczniowie klasy VIc Szkoły Podstawowej i uczniowie klasy IIe Gimnazjum. Podczas spotkania uczniowie zasypali pisarkę mnóstwem pytań dotyczących jej pracy: skąd czerpie pomysły, jakie będą zakończenia powieści, bohaterowie… Pisarka z niezmierną radością odpowiadała na każde z nich.

Niezwykle interesującym punktem spotkania było czytanie przez pisarkę fragmentów jej książek. W podziękowaniu za miłe spotkanie uczniowie wręczyli niezwykłemu gościowi różę. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć i autografów…

[Gallery not found]

Dziękujemy Radzie Rodziców Gimnazjum i Dyrektorowi Domu Kultury w Halinowie za sponsorowanie spotkania.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Ciekawe spotkanie…, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej