Mistrzostwa Powiatu Mińskiego – indywidualne biegi przełajowe.

Dnia 28 września 2017 roku na stadionie w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Młodzi sportowcy rozpoczynali bieg ze startu wspólnego na dystansie 1500, 1000 i 800 metrów. Naszą szkołę reprezentowało 11 osób. Reprezentacja naszej szkoły wypadła znakomicie! Wszyscy pobiegli na maksimum swoich możliwości, dzięki czemu osiągnęli tak wspaniałe wyniki. Warto wspomnieć, że w różnych kategoriach wiekowych startowało od 30 do nawet 90 zawodników ze szkół z całego powiatu. Osoby, które zajęły miejsca 1-8 awansują do kolejnego etapu rywalizacji – Mistrzostw Regionu Siedleckiego (półfinał województwa), które odbędą się 12 października.
Gratulujemy wspaniałej postawy! (więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”)
Opiekunowie: M. Lesiak, P. Jurewicz


Wyniki:

Kat. Dziewczęta kl. VII – 1000 m (36 startujących)
Ula Dorosz 7b – 2 miejsce (awans do regionu)
Ania Żejmo 7c – 3 miejsce (awans do regionu)
Kat. Chłopcy kl. VII – 1500 m (69 startujących)
Łukasz Zięcina 7b – 14 miejsce
Emil Filipowski 7b – 11 miejsce
Michał Galemba 7b – 6 miejsce (awans do regionu)
Kat. Dziewczęta kl. VI – 800 m (71 startujących)
Tatiana Obal 6c – 4 miejsce (awans do regionu)
Martyna Pietrzyk 6c – 10 miejsce
Kat. Dziewczęta kl. V – 800 m (80 startujących)
Oliwia Jakubowicz 5d – 14 miejsce
Kat. Chłopcy kl. V – 1000 m (89 startujących)
Oliwier Bondyra 5d – 3 miejsce (awans do regionu)
Kacper Pustoła 5c – 29 miejsce
Kat. Chłopcy kl. IV – 800 m (75 startujących)
Adam Rudowicz 5d – 4 miejsce (klasy IV zgodnie z regulaminem SZS nie startują na szczeblu regionu)
Reprezentacja naszej szkoły wypadła znakomicie! Wszyscy pobiegli na maksimum swoich możliwości, dzięki czemu osiągnęli tak wspaniałe wyniki. Warto wspomnieć, że w różnych kategoriach wiekowych startowało od 30 do nawet 90 zawodników ze szkół z całego powiatu.
Osoby, które zajęły miejsca 1-8 awansują do kolejnego etapu rywalizacji – Mistrzostw Regionu Siedleckiego (półfinał województwa), które odbędą się 12 października.
Gratulujemy wspaniałej postawy! (więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”)
Opiekunowie: M. Lesiak, P. Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (13 votes cast)
Mistrzostwa Powiatu Mińskiego – indywidualne biegi przełajowe., 8.2 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej