Informacje dla uczniów i rodziców

Wychowanie do życia w rodzinie.

Przedstawiamy programy nauczania przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie.
Zajęcia prowadzić będzie nauczyciel przedmiotu, p. Edyta Grzęda.
Klasa IV.
Klasy V i VI.
Klasa VII.
Rezygnacja dziecka z zajęć wychowania do życia w rodzinie wymaga pisemnego wniosku rodzica.

Ubezpieczenie uczniów

Rodzice mogą za pośrednictwem szkoły ubezpieczyć dziecko. W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców wybrała wariant II ubezpieczenia.
Kwota ubezpieczenia 10 000,00zł. Składkę wysokości 40 zł zbierają wychowawcy. Ubezpieczenie jest dobrowolnym wyborem rodzica. Ogólne warunki ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci, młodzieży i personelu znajdziemy w zakładce Ubezpieczenie dzieci w menu Dla rodziców.

Organizacja szkoły

Od 5 września uczniowie klas VII wchodzą do szkoły wejściem głównym gimnazjum, a uczniowie klas VI wejściem bocznym gimnazjum. Wszystkie lekcje klas VII i VI odbywają się w budynku gimnazjum. Wejście boczne gimnazjum otwarte jest od godziny 7.30. W przypadku wcześniejszego przyjścia ucznia klasy szóstej do szkoły zapraszamy na krzesełka przy wejściu głównym.

Zakaz jazdy na rolkach, deskach itp.

Drodzy Uczniowie. Podwórko szkolne nie ma powierzchni przystosowanej do jazdy na rolkach, deskach i innych atrakcyjnych sprzętach. Ze względu na bezpieczeństwo obowiązuje zakaz użytkowania wymienionych sprzętów na terenie podwórka szkolnego oraz na terenie szkoły.

Rating: 6.5/10 (68 votes cast)
Informacje dla uczniów i rodziców, 6.5 out of 10 based on 68 ratings