Music Star Studio wystąpi w Sali Kongresowej!

Music Star Studio i Fundacja „Świat na TAK” zapraszają na niesamowite widowisko!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 26.05.2011 w Sali Kongresowej o godz. 12.00 odbędzie się XVIII Gala Stołecznej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, konkursu skierowanego do młodych ludzi, wyróżniających się konsekwentną pomocą potrzebującym, podejmowaniem służby na rzecz społeczeństwa i środowiska, odwagą w obronie dobra i prawdy, nienaganną postawą w życiu codziennym.

Koncepcja Konkursu jest prosta. Każde miasto dokonuje wyboru, a następnie przedstawia całej Polsce swoją wspaniałą młodzież. Młodzi ludzie, zwyczajni, ale gotowi uśmiechnąć się życzliwie do nieżyczliwego, wytrwale dążący do celu, nawet „pod wiatr” – a tacy są właśnie wspaniali, gdy staną razem i wypowiedzą walkę: nihilizmowi, chamstwu, przemocy.

Dzisiaj Konkurs organizowany jest w 85 miastach całej Polski. W 2002 roku po raz pierwszy reprezentacja Wspaniałych powiększyła się o przedstawicieli szkół podstawowych. Nagrodzona „Ósemeczka”, choć nie może pochwalić się ani dorosłym wiekiem, ani słusznym wzrostem, ani wielkimi dokonaniami, z całą pewnością jednak imponuje hartem ducha i wrażliwością serca. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie nagrodzenie laureatów tegorocznej edycji.

Oprócz tego zobaczymy niezwykły show „The world of Michael Jackson” przepełniony energią muzyki Michaela Jacksona z udziałem młodych artystów z Music Star Studio. Usłyszymy także koncert zespołu Dziewczyny.

Serdecznie zapraszamy!!!

Kochani jeśli chcecie wziąć udział w XVIII GALI KONKURSU OŚMIU WSPANIAŁYCH w Sali Kongresowej to bezpłatne zaproszenia są do odbioru w siedzibie Fundacji „Świat na Tak” od dnia 16 maja 2011r. – 24 maja 2011r.
Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do dnia 24 maja 2011 roku pod numerem telefonu 022 629 35 75 lub na adres mailowy: fundacja@swiatnatak.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (11 votes cast)
Music Star Studio wystąpi w Sali Kongresowej!, 7.4 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej