Zajęcia pierwszej pomocy w klasach 0

Na przełomie maja i czerwca 2017r. klasy 0 odwiedziła p. Katarzyna Świerczyńska – nauczyciel nauczania początkowego z naszej szkoły i przeprowadziła osobno w każdej z grup zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci miały możliwość poćwiczyć na tekturowych telefonach wybieranie numerów alarmowych, dowiedziały się, jak należy reagować w różnych niebezpiecznych sytuacjach, a chętni uczniowie mogli samodzielnie potrenować resuscytację na fantomie. Trzeba przyznać, że tematyka zajęć była dosyć trudna, ale zerówiaki doskonale orientowały się w temacie i już w trakcie spotkania perfekcyjnie wymieniały numery alarmowe i chętnie zabierały głos.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Zajęcia pierwszej pomocy w klasach 0, 5.5 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej