Mikołaj i Ala prowadzą zajęcia w zerówce

Dnia 13.06.2016r. w klasie 0b odbyły się wyjątkowe zajęcia. Ich nietypowość wynikała z faktu wcielania się dwojga uczniów Alicji Dul (Bratki) oraz Mikołaja Chrzanowskiego (0b) w rolę nauczycieli przeprowadzających lekcję pt. „Środki transportu.”.
Początkujący pedagodzy podzielili się z kolegami informacjami na temat swoich zainteresowań korzystając z przygotowanej wspólnie z Panią logopedą prezentacji multimedialnej. Ponadto Mikołaj na podstawie wykonanego z rodzicami plakatu opowiedział o sposobie zamawiania przesyłek ze sklepów internetowych, uwzględniając poszczególne etapy drogi zakupionego towaru począwszy od zamówienia po dostarczenia go przez pracownika firmy kurierskiej do odbiorcy. Alicję fascynują motocykle, więc zaprezentowała plakat zrobiony z rodzicami i opowiedziała o różnych modelach tych pojazdów. Podczas zajęć sześcioletni słuchacze z 0b mieli również możliwość udzielania odpowiedzi na zagadki dźwiękowe.


Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci oraz zaproszonych gości Pani dyrektor Lidii Kołakowskiej i Pani Beaty Domańskiej, która wspierała Mikołaja w pełnieniu przez niego funkcji nauczyciela.
Finalnie Alicja i Mikołaj otrzymali owacje oraz pamiątkowe Podziękowania wręczone im przez Panią dyrektor. Pani Lidia Kołakowska wyraziła także wyrazy wdzięczności i uznania dla Pani logopedy Urszuli Balcerowicz, Pani wychowawczyni klasy 0b Beaty Gójskiej oraz Pani Beaty Domańskiej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Mikołaj i Ala prowadzą zajęcia w zerówce, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej