Zielona szkoła klasy III b i III d

W dniach 29.06.17 – 02.06.17 uczniowie z dwóch klas III byli na 5-dniowej wycieczce w górach. Zwiedzili miasto królów polskich – Kraków, gdzie dzięki przewodnikowi poznali historię miasta. Mieli okazję zobaczyć Rynek Starego Miasta (Sukiennice, Kościół Mariacki, Uniwersytet Jagielloński, Pałac Biskupów). Wędrowali górskimi szlakami – Doliną Kościeliską i Doliną Lejową. Dzieci miały okazję dotrzeć nad Morskie Oko. Odwiedziły cmentarz na Pęksowym Brzysku, gdzie pochowany jest patron naszej szkoły – Kornel Makuszyński. Relaksowały się w wodach termalnych w parku TATRALANDIA na terenie Słowacji . Przebywały w jednej z najstarszych jaskiń – Jaskini Demianowskiej.
Wyjazd był bardzo udany. Dzieci wróciły do domu pełne wrażeń i emocji.
Iwona Napiórkowska, Ewa Kupiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (7 votes cast)
Zielona szkoła klasy III b i III d, 10.0 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej