Mój Święty Patron

Żyjesz w niepewności i strachu? Widzisz, co dzieje się na świecie i nie wiesz na kim się oprzeć? Wybierz swojego patrona, módl się do niego codziennie i powierz się pewnej opiece. Chociaż na wybór znanego świętego będzie jeszcze okazja na Bierzmowaniu, uczniowie z klas VI dokonali już pierwszych przymiarek. Pomysłów było wiele, bowiem lista świętych z aureolką nie kończy się na św. Mikołaju i Krzysztofie.Teraz pozostała tylko wiara, że Święci będą wspierać, pomagać pięknie żyć, by coraz pełniej uczestniczyć w życiu i misji Jezusa objawiającego światu miłosierną miłość Boga. Patronem uczniów i nauczycieli jest m.in. Św. Józef Kalasancjusz.
Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (9 votes cast)
Mój Święty Patron, 9.4 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej