I a majsterkuje w Castoramie

W pierwszych dniach maja 2017 r. uczniowie klasy Ia wraz z wychowawcą p. Katarzyną Świerczyńską wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Castoramę w Mińsku Mazowieckim zatytułowanych „Majsterkowo”. Maluchy miały za zadanie ozdobić glinianą doniczkę, pomalować i zasadzić w niej wiosenny kwiatek. Wykorzystując specjalne farby, różnorodne szablony oraz swoją wyobraźnię powstały prawdziwe dzieła sztuki. Kolejnym elementem zajęć była wycieczka po sklepie, podczas której uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących funkcjonowania marketu. Następnie rozpoczęło się sadzenie kwiatów, przy którym bardzo pomocne okazały się uczestniczące w wycieczce mamy – p. Alicja Buśka i p. Magdalena Strzelecka. Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy oraz upominki w postaci firmowych gadżetów. Trzeba przyznać, że firma Castorama doskonale przygotowała się do zajęć, które sprawiły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda nam się wziąć udział w podobnych warsztatach.
Wychowawca Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (11 votes cast)
I a majsterkuje w Castoramie, 7.3 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej