Międzynarodowy Dzień Ziemi w 0A

21 kwietnia w naszej zerówce zapanował radosny i ciepły klimat. Wszystko to za sprawą zielonego koloru i uśmiechu na wszystkich twarzach. Tego dnia postanowiliśmy świętować Dzień Ziemi. Czy ziemia jest ważna? Czy można ją zanieczyszczać? Czy bez powietrza i wody da się żyć? Co to jest recykling?…te i wiele innych pytań towarzyszyły nam od samego rana. Na szczęście otrzymaliśmy lisy od Pani Ziemi razem z filmem edukacyjnym, który pozwolił nam rozwiać wszystkie wątpliwości. Na zakończenie naszych zajęć odwiedziliśmy wszystkie grupy przedszkolne z prośbą oto, by dbały o ziemię a jako symbol naszej troski na ręce każdej pani przekazaliśmy piękne bratki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Międzynarodowy Dzień Ziemi w 0A, 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej