Wycieczka klasy Ia do Multicentrum

W pierwszych dniach kwietnia 2017 r. uczniowie klasy I a uczestniczyli w wycieczce do Multicentrum w Warszawie. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach. W trakcie tych zajęć uczniowie musieli wykazać się aktywnością, myśleniem twórczym, a także umiejętnością współpracy w zespole. Każda z grup uczestniczyła w lekcji dotyczącej ciała człowieka oraz zdrowego odżywiania się, a także konstruowała z klocków ciekawe pojazdy mechaniczne z wykorzystaniem silników elektrycznych. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dumni ze swoich dokonań. Mam nadzieję, że nowe umiejętności uczniów przydadzą się w dalszym zdobywaniu wiedzy.
Wychowawca: Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (7 votes cast)
Wycieczka klasy Ia do Multicentrum, 8.3 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej