„Dzieci z Bullerbyn” w Teatrze Syrena

W marcu uczniowie klas II i III wraz z wychowawczyniami udali się do Warszawy. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu opartego na motywach powieści Astrid Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Powieść tej znanej pisarki to jedna z najbardziej ukochanych książek dzieciństwa wielu pokoleń. Podobała się również i naszym uczniom, którzy chyba z zazdrością patrzyli na wesołe przygody sympatycznych mieszkańców Bullerbyn. Dla starszych widzów, wizyta w teatrze była cudownym powrotem do lat dzieciństwa. Aktorzy włożyli wiele wysiłku, aby wszystkich zaciekawić i rozbawić. Spektakl pokazał nam, jak ważna i cenna jest przyjaźń oraz podarował dużo śmiechu i zabawy. Scenografia, muzyka i wspaniała gra aktorska wprowadziła nas w fantastyczny nastrój. Na zakończenie spektaklu aktorzy zachęcili widzów do przeczytania tej dziecięcej lektury. Jesteśmy przekonani, że wielu z nas po nią sięgnie.
Wychowawczynie klas II i III

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)
„Dzieci z Bullerbyn” w Teatrze Syrena, 8.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej