Rumianki i 0A świętują Dzień Czerwony…

W piątek 10 lutego w Walentynki obchodziliśmy DZIEŃ KOLORU CZERWONEGO. W związku z tym każdy z nas przyszedł w ubraniu z elementami czerwonego. W tym dniu królującym kolorem oczywiście była czerwień w różnych jej odcieniach. Czerwony kolor sprawiał, że w naszej sali panowała szczególnie ciepła i miła atmosfera. Rumianki i ich koledzy i koleżanki z 0A uczestniczyli w atrakcjach tego „czerwonego dnia”. Były to zabawy ruchowe, ćwiczenie spostrzegawczości oraz sprawności. Nie mogło także zabraknąć zabaw z językiem angielskim w tle. Dlatego wszyscy radośnie śpiewali i tańczyli przy piosence „If you love me…” Na koniec wszyscy dostali piękne czerwone sera.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (3 votes cast)
Rumianki i 0A świętują Dzień Czerwony..., 5.7 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej