Zerówki bawią się na Balu Karnawałowym

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Jest to dla dzieci dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją dostarczającą im wielu przeżyć i radości…tak też było u nas. W dniu 18 stycznia i u Nas odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana na korytarzach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a w salach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólne tańce i zabawy, konkursy i śpiewy okazały się doskonałym sposobem na spędzenie mroźnego, zimowego przedpołudnia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (12 votes cast)
Zerówki bawią się na Balu Karnawałowym, 9.0 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej