Przedszkolaki w bibliotece …

Dnia 4 stycznia 2017 r. bibliotekę szkolną odwiedziły przedszkolaki z grupy „Rumianki” pod opieką p. Joanny Antosz. Spotkanie miało na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych odbiorców oraz wprowadzenie dzieci w świat książki. Maluchy zostały serdecznie powitane przez nauczyciela bibliotekarza – p. Małgorzatę Podolak, a następnie poproszone o włączenie się do wspólnej zabawy i nauki. Dzieci poznały interaktywną książką „Naciśnij mnie”, która bardzo im się podobała. To książka, którą wszyscy mogli naciskać, przekręcać, na którą mogli dmuchać, przy której mogli klaskać… Przedszkolaki bardzo sprawnie wykonywały wszystkie powierzone im zadania. Następnie wraz ze swoją panią wybrały i wypożyczyły książkę, którą zabrały ze sobą zapewniając, że wysłuchają jej z zaciekawieniem, a wkrótce ponownie całą grupą przyjdą do biblioteki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (10 votes cast)
Przedszkolaki w bibliotece …, 10.0 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej