Spektakl promujący czytelnictwo pt. „W księdze się mieści świat opowieści ” …

Dnia 16 grudnia br. uczniowie klas drugich oraz przebywający w świetlicy szkolnej obejrzeli spektakl pt. „W księdze się mieści świat opowieści” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. Przedstawienie podkreślało potrzebę czytania oraz prezentowało szereg korzyści wynikających z obcowania z literaturą. Dzieci przekonały się, jak pozytywnie czytanie wpływa na rozwój intelektualny człowieka, rozwija jego wyobraźnię i wrażliwość, przenosi w odległy i magiczny świat, zapewnia rozrywkę. Widzów zachwyciły też kolorowe kostiumy, rekwizyty oraz oprawa muzyczna.
Spektakl został sfinansowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Halinów, za co bardzo dziękujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (10 votes cast)
Spektakl promujący czytelnictwo pt. „W księdze się mieści świat opowieści ” …, 9.1 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej