„Gdy pierwsza gwiazdka zjawi się….” czyli kolędowanie w grupie 0A

14 grudnia w naszej grupie od samego rana było bardzo radośnie i nawet konieczność przyjścia drugi raz do szkoły dla żadnego z przedszkolaków nie była zmartwieniem…wręcz przeciwnie, wszyscy nie mogli się już doczekać popołudniowych występów. Tuż przed uroczystością wyczuwalna była ogromna trema, jednak cudowny klimat, nastrój oraz magia świąt pozwoliły nam ją przezwyciężyć. Pięknie śpiewane kolędy i pastorałki, recytowane wiersze oraz przepiękny taniec w wykonaniu naszych śnieżynek pozwolił nam wszystkim zatrzymać się na chwilę i cieszyć się zbliżającymi się świętami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (6 votes cast)
„Gdy pierwsza gwiazdka zjawi się....” czyli kolędowanie w grupie 0A, 5.3 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej