Mikołajki z … „Mikołajkiem”

6 grudnia w Dzień Świętego Mikołaja bibliotekę szkolną odwiedzili uczniowie klasy IIb wraz z wychowawczynią p. Joanną Gójską. Tego dnia przybliżyliśmy, a niektórym przypomnieliśmy książkę Rene Goscinnego pt. „Szkolne przygody Mikołajka”. Tym razem w roli lektora wystąpiła Kamila Perkowska – uczennica klasy Va, która w poprzednim miesiącu została laureatką Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania Prozy H. Sienkiewicza. Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze mikołajkowego święta, z okazji którego wszyscy życzyli sobie również pięknych prezentów. Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (15 votes cast)
Mikołajki z … „Mikołajkiem”, 8.4 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej