„Duch starej kamienicy” … w interpretacji absolwentki naszej szkoły Doroty Chwedorowicz

W piękne listopadowe przedpołudnie po raz kolejny naszą szkołę odwiedziła p. Dorota Chwedorowicz – była uczennica naszej szkoły, a obecnie aktorka filmowa i teatralna. Pani Dorota po raz drugi włączyła się w prowadzoną w naszej szkole akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem zaprezentowała fragment książki Anny Onichimowskiej pt. „Duch starej kamienicy”. Uważnymi słuchaczami byli uczniowie klasy IVc, Vc, uczniowie uczęszczający na zajęcia reedukacyjne oraz nauczyciele – p. Hanna Konowrocka i p. Agnieszka Kupiec. Humorystyczna, ale i straaaaaaaszna powieść Anny Onichimowskiej, w znakomitej interpretacji aktorki, bardzo spodobała się naszym podopiecznym, którzy na przerwie przybyli do biblioteki i wypożyczyli książkę, żeby przeczytać ją w całości. Oby takich spotkań było jak najwięcej!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (11 votes cast)
„Duch starej kamienicy” … w interpretacji absolwentki naszej szkoły Doroty Chwedorowicz, 8.7 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej