Dzień Pluszowego Misia w 0c

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Z tej okazji cały tydzień uczyliśmy się piosenki, którą w tym ważnym dniu odśpiewaliśmy misiom przybyłym do naszej sali. Z historią powstania pluszowego misia zapoznała nas p. Ewa Zawadzka, która odwiedziła nas z grupą 5-latków. Nie brakowało wspólnych zabaw z naszymi ulubieńcami- misiakami. W tym dniu gościliśmy też mamę naszego kolegi Dominika. Pani Renatka ciepłym głosem przeczytała nam m.in. książkę z serii Disneya pt: Każdy jest wyjątkowy, której jednym z bohaterów jest Kubuś Puchatek. Po wielu atrakcjach, wróciliśmy do domu, a razem z nami nasi najlepsi przyjaciele.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (8 votes cast)
Dzień Pluszowego Misia w 0c, 7.1 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej