Seria JUŻ CZYTAM dostępna w naszej w bibliotece…

Już czytam to seria książek do samodzielnego czytania. Dzięki tym krótkim, zabawnym historyjkom z wesołymi, kolorowymi ilustracjami odkryjecie, jak wielką przyjemnością może być lektura i z chęcią sięgniecie po kolejne książki. Prosty i barwny język oraz duża czcionka sprawią, że czytanie stanie się dla Was miłą formą spędzania czasu! Dzięki słowniczkowi młodego czytelnika poznacie nowe wyrazy i ich znaczenie. Znajdujące się na końcu książki zadania nie tylko sprawdzą, czy zrozumieliście czytaną historię, ale będą też świetną zabawą!

Książki zostały zakupione dzięki funduszom pozyskanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2016-2020.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (6 votes cast)
Seria JUŻ CZYTAM dostępna w naszej w bibliotece…, 9.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej