Oj, działo się, działo… wycieczka klas czwartych.

21 października br. uczniowie wszystkich klas czwartych(łącznie 97 osób!) wzięli udział w wycieczce integracyjnej. Kierownictwo nad całością imprezy objęli p. R. Parobczak i p. K. Trojniel wspierani przez 6 opiekunów. Wyjazd z Halinowa nastąpił o godz.8.00. Do Leszczynowego Zacisza w Rozalinie dotarliśmy ok. 9.30. Na miejscu zostaliśmy powitani przez gospodarzy gospodarstwa agroturystycznego i podzieleni na trzy grupy. Uczniowie IVc i IV d zajęli się pieczeniem pizzy. W tym czasie uczniowie IV b udali się na przejażdżkę wozem po okolicy, a uczniowie IV a rekreacją. Potem grupy wymieniały się atrakcjami. Mogliśmy w tym czasie zjeść własnoręcznie przygotowaną pizzę, napić się ciepłej herbaty lub kompotu, zająć się degustacją kiełbasek prosto z ogniska. Udostępniono nam piaskownicę z wyposażeniem, stół do gry w piłkarzyki, hamaki, dużą stodołę oraz budynek z zapleczem kuchennym, piecem chlebowym i kominkiem.

Na terenie gospodarstwa znajdowały się też zwierzęta hodowlane, które można było dokarmiać marchewkami, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną i koszykową, stół do tenisa stołowego, worek treningowy, a w ogrodzie altana, huśtawki, trampoliny. Szkolni artyści mogli popisać się swoimi talentami plastycznymi, ozdabiając rysunkami wnętrze stodoły. Ze względu na deszczową pogodę nie skorzystaliśmy ze spaceru po leszczynowym zagajniku, co nadrobiliśmy z nawiązką harcami na sianie. Pozwodzeniem cieszyła się też minityrolka, do której, mimo szarugi, ustawiały się kolejki chętnych.
Do Halinowa wróciliśmy w świetnych humorach i źdźbłami siana we włosach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (12 votes cast)
Oj, działo się, działo… wycieczka klas czwartych., 7.1 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej