Nowy Casting Music Star Studio. Nowa formacja taneczna dla najmłodszych FUSION STYLE KIDS!

04

Ludzie pełni pasji, kochający muzykę, taniec i śpiew, mają prawo do zdobywania ciekawego wykształcenia, dlatego Music Star Studio zaprasza wszystkie utalentowane osoby na kolejny CASTING.

 

Get the Flash Player to see this content.
 

 

8 maja w zespole szkół w Halinowie ul. Okuniewska 115 rozpoczną się przesłuchania do:

– STEP SQUAD grupy wokalno – tanecznej ( przedział wiekowy 7-11 lat, 12-15 lat , 16 i więcej ) – FUSION STYLE formacji tańca nowoczesnego ( przedział wiekowy 12-15 lat , 16 i więcej )
Na casting zapraszamy szczególnie dzieci, które lubią tańczyć do nowo powstałej dziecięcej formacji tanecznej FUSION STYLE KIDS ( przedział wiekowy 5-7 lat, 8-11 lat )

Rejestracja uczestników startuje o godz. 18.00.

Na przesłuchania wokalne uczestnicy przygotowują jedną dowolną piosenkę (acapella lub podkład w formacie MP3/WAV/AUDIO na płycie CD lub akompaniament fortepian/gitara). CASTING taneczny będzie składał się z dwóch etapów. Z pokazu własnej solówki (do 30 sekund płyta CD ) i zaprezentowaniu układu narzuconego przez instruktora.

Szukamy pasjonatów, ludzi dla których muzyka jest sposobem na wyrażenie siebie. Zapraszamy zarówno dziewczyny jak i chłopaków. Będziecie uczyć się choreografii z różnych stylów tanecznych: od wszelkich przejawów street dance, poprzez taniec współczesny, aż po jazz i salsę i trenować techniki wokalne. Nie szukamy zawodowych wokalistów czy tancerzy. Liczy się przede wszystkim pasja, poważnie podejście do siebie i chęć rozwoju. Dla nas muzyka to sposób na życie. Dlatego chcemy, by stała się czymś więcej i dla Was – sposobem na pozbycie się stresu, możliwością nawiązywania nowych znajomości, zyskania większej świadomości ciała, czy po prostu sposobem na sprawienie sobie odrobiny radości.

Zapraszamy na koncert Step Squad i Fusion Style 02.05.2011r. na obchodach dni Miasta w Halinowie o godz.17.30.

Projekt dofinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Halinów.

 

Get the Flash Player to see this content.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (10 votes cast)
Nowy Casting Music Star Studio. Nowa formacja taneczna dla najmłodszych FUSION STYLE KIDS!, 7.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej