Michael Jackson i Music Star Studio w Halinowie!

Get the Flash Player to see this content.

 

„The World of Michael Jackson” – Drodzy Przyjaciele, podstawą naszej ludzkiej wiedzy, początkiem naszej ludzkiej świadomości musi być fakt, iż każdy z nas jest kochany. Jeszcze nim dowiesz się, czy twoje włosy są rude czy brązowe, nim dotrze do ciebie czy jesteś czarny czy biały, nim uświadomisz sobie, jaką religię wyznajesz – musisz najpierw wiedzieć, że jesteś kochany.

Music Star Studio zaprasza na niesamowite widowisko!

Największe przeboje ,,Króla pop’u” widziane oczami dzieci. Pełne  rozmachu  aranżacje  z  udziałem młodych wokalistów Step Squad i  tancerzy Fusion Style na  tle przygotowanej specjalnie do tego  koncertu multimedialnej oprawy.
To  muzyka i światło połączone w jedną   całość za  pomocą  najnowocześniejszych technik scenicznych. Thriller, Bad, Billy Jean,  Smooth Criminal, Beat  it, Black or White i wiele innych hitów.

Zapraszamy na niezwykły show przepełniony energią muzyki Michaela Jacksona z udziałem młodych artystów.

Święto Miasta i Gminy Halinów 2 maja teren Domu Kultury w Halinowie godz.17.50.

Patronat Honorowy Nad koncertem „The Word of Michael Jackson” objął Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (11 votes cast)
Michael Jackson i Music Star Studio w Halinowie!, 6.5 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej