Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Dwuosobowych Dziewcząt

W sobotę 7 maja 2016 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Halinowie odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Dwuosobowych Dziewcząt. W zawodach udział wzięło 7 par, które rywalizowały w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Turniej przebiegł sprawnie, w przyjacielskiej atmosferze. W czasie 4 godzin turnieju mogliśmy obserwować wiele ciekawych, bardzo zaciętych pojedynków. Zdobywczynie miejsc 1-3 otrzymały medale, a wszystkie uczestniczki dyplomy oraz drobny upominek w postaci smyczy.

Klasyfikacja końcowa:
1. Sandra Kosiec 6d/Klaudia Strzelecka 6c
2. Martyna Pietrzyk 4c/Sylwia Tomaszewska 5b
3. Natalia Połog 6d/Karolina Sikorska 6d
4. Ewelina Pieńkowska 4a/Weronika Sado 4a
5. Aleksandra Rogala 6c/Amelia Jakubowska 6c
6. Kinga Adamska 6c/Laura Korczyk 5d
7. Dominika Penszkal 4c/Julia Masna 4c
Serdeczne podziękowania dla Amelii Laskowskiej oraz Michała Szymańskiego za sędziowanie spotkań.
Dziękujemy za wspólnie spędzoną sportową sobotę!
WiÄ™cej zdjęć na blogu „WF z KlasÄ…”.

Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Dwuosobowych Dziewcząt, 8.2 out of 10 based on 5 ratings