Spotkanie DYSKUSYJNEGO KLUBU EDUKACYJNEGO w klasie IIId

Pod koniec marca w klasie IIId odbyło się kolejne spotkanie w ramach DYSKUSYJNEGO KLUBU EDUKACYJNEGO. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z treścią książki pt. „Przyjęcie urodzinowe Filipka”, a następnie mogli wymieniać swoje poglądy dotyczące lektury. Rozgorzała gorąca dyskusja na temat kulturalnego zachowania się podczas takiej uroczystości, jaką są urodziny. Uczniowie wypowiadali się na temat zasad postępowania, jakie obowiązują zarówno jubilata, jak i jego gości. Temat bliski dzieciom wzbudził zainteresowanie i chęć prowadzenia rozmowy. Aby umilić dyskusję, uczniowie przygotowali słodki poczęstunek, przy którym zdecydowanie milej płynął czas.
Wychowawca Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (13 votes cast)
Spotkanie DYSKUSYJNEGO KLUBU EDUKACYJNEGO w klasie IIId, 6.8 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej