Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki

Dnia 30 marca 2011r. odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki. Po przywitaniu miłych gości, nastąpiła część artystyczna. W role postaci ze znanych bajek wcielili się uczniowie klas drugich. Nie zabrakło  Czerwonego Kapturka, Kota w Butach, Śnieżki, Królewicza, Krasnali. Była również Książka, która żaliła się dzieciom na złe traktowanie. Pouczała, jak należy się z nią obchodzić.

Pierwszoklasiści z dużym zainteresowaniem śledzili występy starszych kolegów. Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na czytelników. Każdy uczeń otrzymał pamiątkową zakładkę do książki. Na zakończenie uroczystości dzieci wypożyczyły swoje pierwsze książeczki. Imprezę zorganizowali wychowawcy klas drugich.

[Gallery not found]

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej