0 A z wizytą w Fabryce E. Wedel

Dzieci są bardzo ciekawe jak powstaje czekolada. W tym celu wybraliśmy się na wycieczkę do Fabryki Czekolady E. Wedel w Warszawie. Już od progu fabryki przywitał nas zapach wspaniałej i słodkiej czekolady. Kolejno zwiedzaliśmy różne pomieszczenia: salę z ogromną makietą kolejki, galerię rzeźb oraz projektów damskiej garderoby z czekolady. W gabinecie Jana Wedla zasiedliśmy w bardzo wygodnych fotelach i słuchaliśmy opowiadania o historii firmy. W kolejnym pomieszczeniu dowiedzieliśmy się skąd pochodzi oraz jak powstaje czekolada, uczestniczyliśmy również w słodkiej degustacji wedlowskich smakołyków. Następnie weszliśmy do hali produkcyjnej. Przebrani w specjalną odzież ochronną przyglądaliśmy się kolejnym etapom powstawania Torcików Wedlowskich oraz Baryłek. Na sam koniec tej słodkiej wyprawy czekały na nas słodkie pianki, które maczaliśmy w płynnej czekoladzie. Na pożegnanie wszyscy otrzymali firmowe upominki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
0 A z wizytą w Fabryce E. Wedel, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej