Klasa III d majsterkuje w Castoramie

Dnia 17 marca 2016r. uczniowie klasy III d uczestniczyli w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez sklep budowlany Castorama w Mińsku Mazowieckim. Zadaniem dzieci było ozdobienie farbami glinianej doniczki, a następnie posadzenie w niej bukszpanu. Zanim rozpoczęła się praca, każdy z uczniów otrzymał identyfikator ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz przyodział firmowy fartuszek. Trzeba przyznać, że trzecioklasiści poradzili sobie z wykonaniem zadania doskonale i to w zawrotnym tempie. Ponieważ warsztaty odbywały się na hali sprzedażowej marketu, wszyscy kupujący, jak i pracownicy sklepu, mogli podziwiać wytwory pracy dzieci. Pod koniec zajęć każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek w postaci odblaskowej bransoletki. Trzeba tu wspomnieć, że warsztaty dla grup szkolnych w Castoramie organizowane są bezpłatnie, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w tej majsterkowej przygodzie.
Wychowawca klasy III d Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Klasa III d majsterkuje w Castoramie, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej