Dyskusyjne Kluby Edukacyjne w naszej szkole

W bieżącym roku szkolnym 2015/16 nauczycielki klas trzecich – Beata Fruba i Katarzyna Świerczyńska przystąpiły wraz ze swoimi uczniami do ogólnopolskiej akcji „Ja czytam!” i założyły w klasie IIIa oraz IIId Dyskusyjny Klub Edukacyjny.
Spotkania klasowych DKE odbywają się raz w miesiącu i nie polegają jedynie na wzorowym prowadzeniu dyskusji na temat przeczytanego wcześniej tekstu, ale towarzyszą im także pokazy multimedialne, prezentacje, a często nawet słodki poczęstunek. Z przyjemnością można stwierdzić, iż uczniowie bardzo chętnie biorą udział w spotkaniach DKE, w zamian za czynny udział otrzymali już pierwsze nagrody – naklejki i magnesy z logo akcji.
„Ja czytam!” – przeczytaj więcej informacji o Dyskusyjnym Klubie Edukacyjnym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.6/10 (11 votes cast)
Dyskusyjne Kluby Edukacyjne w naszej szkole, 5.6 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej