Klasa 1e tworzy plakat Prawa Dziecka

Uczniowie z klasy 1e w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała” wykonali plakat dotyczący Praw Dziecka. Na zajęciach zostały przybliżone prawa dziecka w formie krótkich komiksów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem ozdobiły plakat.
Wychowawca: Joanna Szczepańska

Rating: 8.7/10 (3 votes cast)

Wizyta klasy 1e w bibliotece szkolnej

Uczniowie z klasy 1e odwiedzili bibliotekę szkolną. Dowiedzieli się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem oraz jak należy się w niej zachować. Następnie poznały zasady wypożyczania książek. Pani bibliotekarka zaprezentowała najciekawsze publikacje z działu dziecięcego. Dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.
Wychowawca: Joanna Szczepańska

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)