Zbiórka środków czystościowych i higienicznych

Młodzi przedsiębiorcy ze Szkolnego Koła Caritas oraz Klubu Erazmus+ ogłaszają zbiórkę środków czystościowych i higienicznych dla rodzin naszej Gminy będących w potrzebie. Akcja będzie trwać do 3.12.21r. Produkty chemiczne można przynosić do kartonów ustawionych przy wejściu do szkoły lub do sali 05 w budynku B.
Zapraszamy wszystkich do udziału w tej akcji dobroczynnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)Logo klubu Animals Halinów

Konkurs na najlepsze logo klubu Animals Halinów rozstrzygnięty! Najwięcej głosów otrzymało logo autorstwa Julii Lesińskiej z klasy 4 c. Gratulujemy!!!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (6 votes cast)Brązowy medal Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej

Reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej wzięła kolejny raz udział w turnieju finałowym Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej. Zawody odbyły się 09.11.2021 w Mińsku Mazowieckim. Oprócz Szkoły Podstawowej z Halinowa zagrały trzy zespoły z Mińska Mazowieckiego. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze i stała na wysokim poziomie technicznym oraz taktycznym. W pierwszym meczu nasi zawodnicy minimalnie przegrali 4:5 ze Szkołą Podstawową nr 1 z Mińska Mazowieckiego. Spotkanie było bardzo zacięte, po pierwszej połowie Halinów prowadził 3:1, jednak po zmianie stron to szkoła z Mińska Mazowieckiego wyszła na prowadzenie 3:4. W końcówce meczu zdołaliśmy doprowadzić do remisu i mieliśmy okazję wyjść na prowadzenie, jednak to nasi rywale przeprowadzili decydującą kontrę, z której zdobyli bramkę w ostatnich sekundach meczu. W drugim spotkaniu nasi piłkarze pokazali swoje wysokie umiejętności i pokonali Szkołę Podstawową nr 4 z Mińska Mazowieckiego 1:16, dzięki temu zwycięstwu zapewnili sobie brązowy medal. Gratulujemy!

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)Strona 1 z 11